Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent filtrów i zwrotnic częstotliwościowych

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Podział wg budowy

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Nowości, promocje, wyprzedaże

PTH MATT oferuje swoje produkty poprzez sprzedaż stacjonarną w siedzibie fimy w Łodzi na ul. Wólczańskiej 241 (sklep czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00) oraz prowadzi sprzedaż internetową (sklep.matt.com.pl)  – w formie wysyłkowej. Część produktów dostępnych jest na portalu allegro.pl (poprzez nasz sklep), można też zamówić poprzez e-mail pth@matt.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie dostępne towary sprzedajemy w pojedyńczych ilościach (mogą zaopatrywać się u nas klienci detaliczni robiący zakupy na paragon) jak również w ilościach hurtowych. Przy większej ilości zamówienia można ubiegać się o dodatkowe rabaty ustalane indywidualnie do konkretnego klienta i zamówienia.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie w niej produkt który spełni oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego towaru. Pytania nic nie kosztują a dzięki nim można się wiele dowiedzieć.

Wykonujemy produkcję zarówno seryjną jak i na zamówienie. Podejmujemy się opracowywać produkty, których ogromne firmy międzynarodowe produkujące (przeważnie na Dalekim Wschodzie), nie podejmują się wymyślać ze względu na niską rentowność. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego podejmujemy się także tych trudnych tematów, za które duże firmy się nie chcą brać.

Polska firma PTH MATT działająca na rynku nieprzerwanie od 1982 roku i aktualnie należy do grona niewielu producentów wykonujących filtry częstotliwościowe i zwrotnice pracujące w zakresie pasma telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.  W przeciwieństwie do większości występujących na rynku nasze produkty podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu.

Oferowane produkty mogące znaleźć zastosowanie w wykonywanych przez Państwa instalacjach to: kilkaset typów filtrów częstotliwościowych, wiele rodzajów zwrotnic częstotliwościowych (diplexerów, triplexerów) i multimedialnych, gniazd abonenckich, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, separatorów, izolatorów i szereg innych wyrobów.

Dodatkowo zaopatrujemy instalatorów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również duży wybór kabli i przewodów. Prowadzimy także od ponad trzydziestu lat produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.