Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent filtrów i zwrotnic częstotliwościowych

O FIRMIE

Podział wg budowy

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Nowości, promocje, wyprzedaże

Firma PTH MATT prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną i prowadzi działalność zarówno produkcyjną jak i handlową. W ramach towarów produkcyjnych oferujemy różnego typu elementy bierne sieci kablowych TVK i antenowych i są to m.in. gniazda, zwrotnice, filtry, tłumiki, rozgałęźniki itp.

Podstawowa zasada przyświecająca działalności P.T.H. MATT, to uczciwe działania prowadzące do wytworzenia jak najlepszego produktu, wytwarzanego we współpracy z kooperantami krajowymi, w ramach obowiązującego prawa, w ramach przestrzegania zasad moralnych zarówno w stosunku do klientów, dostawców jak i pracowników. O jakości produktów świadczy wielkość reklamacji, który wynosi poniżej 0,1%! W trakcie procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie obowiązujące normy i zalecenia, od stycznia 2006 r. wdrożona została dyrektywa unijna w zakresie eliminowania z produktów substancji szkodliwych (RoHS). Aby sprostać najwyższym standardom wdrożono w roku 2007 System Zarządzania Jakością ISO 9001, który od 2010 r. jest zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2008. Przestrzeganie norm ISO, współpraca z przedsiębiorstwami zapewniającymi wysoką jakość usług, kontrola na każdym etapie produkcji oraz 100% kontrola wyrobów finalnych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Mogą one z powodzeniem konkurować z wyrobami największych światowych producentów elementów biernych CATV.

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy własnej produkcji między innnymi :
- filtry częstotliwościowe dolnoprzepustowe, górnoprzepustowe,  pasmowoprzepustowe, pasmowozaporowe oraz wielopasmowe
- zwrotnice częstotliwościowe

- gniazda i zwrotnice abonenckie

- rozgałęźniki
- odgałęźniki - multitapy
- korektory
- tłumiki
- izolatory

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli znajdziecie Państwo w niej coś intersującego – zapraszamy do współpracy, jeśli nie – prosimy o kontakt, może będziemy mogli jakoś pomóc.

Wykonujemy także jednostkową produkcję małoseryjną NA ZAMÓWIENIE zgodną z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

Otwartość na potrzeby klienta powinna być jedynie uzupełnieniem powodów, dla których wybiera się produkty PTH MATT. W zamian Odbiorca zyskuje przyjaznego partnera handlowego angażującego się we współpracę równie żarliwie przy dużych zleceniach, jak i zamówieniach małoseryjnych czy wręcz jednostkowych.

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY:

 

oraz do naszego sklepu na allegro:

na nasz profil na facebook-u:

 

  • Budynek firmy PTH MATT

  • Wejście do sklepu PTH MATT

  • Wjazd na posesję przy budynku PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

Polska firma PTH MATT działająca na rynku nieprzerwanie od 1982 roku i aktualnie należy do grona niewielu producentów wykonujących filtry częstotliwościowe i zwrotnice pracujące w zakresie pasma telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.  W przeciwieństwie do większości występujących na rynku nasze produkty podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu.

Oferowane produkty mogące znaleźć zastosowanie w wykonywanych przez Państwa instalacjach to: kilkaset typów filtrów częstotliwościowych, wiele rodzajów zwrotnic częstotliwościowych (diplexerów, triplexerów) i multimedialnych, gniazd abonenckich, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, separatorów, izolatorów i szereg innych wyrobów.

Dodatkowo zaopatrujemy instalatorów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również duży wybór kabli i przewodów. Prowadzimy także od ponad trzydziestu lat produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.