Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent filtrów i zwrotnic częstotliwościowych

Nowości, promocje, wyprzedaże

Podział wg budowy

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Nowości, promocje, wyprzedaże

Najnowsze produkty w ofercie PTH MATT !!!

KOREKTOR KABLA OKK, DOPASOWANY W CAŁYM PAŚMIE! WYSOKA LINIOWOŚĆ!

Dla zainteresowanych - w związku z tym WYPRZEDAŻ KOREKTORÓW RKK!Filtry LTE dolnoprzepustowe-  miniaturowe, walcowe o średn. 11 mm.

Filtry częstotliwościowe dolnoprzepustowe LTE przeznaczone są do ograniczenia pasma transmisji tylko w górnym obszarze sieci TVK i pozwalają na wyeliminowanie zakłóceń pochodzących
od nadajników LTE pracujących górnym paśmie TVK.

Więcej informacji.

Filtry LTE pasmowoprzepustowe rurkowe 22 mm - standardowe oraz hermetyczne.

Filtry  częstotliwościowe  pasmowo-przepustowe  przeznaczone  są  do  ograniczenia pasma  transmisji  w  dolnym  i  górnym  obszarze  sieci  TVK  i  pozwalają  na  wyeliminowanie zakłóceń   ingresowych   w   dolnym   paśmie   do   47   MHz   oraz zakłóceń   pochodzących  od nadajników LTE pracujących górnym paśmie TVK ( w tym wypadku >766 MHz). 

Więcej informacji.Filtry częstotliwościowe rurkowe o średnicy 22 mm (lub 22,5 mm) wykonanie hermetyczne i niehermetyczne seria OF.

Filtry rurkowe OF
są odmianą filtrów rurkowych RF, jednak o większej średnicy (22mm lub 22,5mm) oraz o innej konstrukcji przyłączy (są krótsze), dzięki czemu zyskano więcej miejsca na obwód drukowany. Konstrukcja filtrów umożliwia ich wykonanie w wersji hermetycznej. Posiadają one wtedy dodatkowe oringi uszczelniające zarówno przyłącza F jak i samą obudowę. Dzięki temu ogranicza  się  wpływy  atmosferyczne  w  przypadku  montażu  filtrów w zewnętrznych skrzynkach.

Więcej informacji.
WYPRZEDAŻE !!!

Uwaga, dla całych stanów magazynowych oferujemy atrakcyjne ceny sprzedaży!

  

Filtry MFD

Filtry MFD do wyczerpania zapasów oferujemy w atrakcyjnych cenach przy zakupie całych stanów magazynowych.

MFD 214 (4 szt.) - 10,00 zł/ szt.

MFD 230 (11 szt.) - 10,00 zł/szt.

MFD 470 (16 szt.) - 10,00 zł/szt.

MFD 606 (13 szt.) - 10,00 zł/szt.


Filtry MFG

Filtry MFG do wyczerpania zapasów oferujemy w atrakcyjnych cenach przy zakupie całych stanów magazynowych.

MFG 15 (18 szt.) - 10,00 zł/ szt.

MFG 88 (11 szt.) - 10,00 zł/szt.

Tłumiki kanału zwrotnego MTK

Do wyczerpania zapasów tłumik stałe w korpusach MINI oferowane są w atrakcyjnych cenach (8,00 zł/ szt.) przy zakupie całych stanów magazynowych:

MTK 2 - 156 szt.,

MTK 4 - 143 szt.,

MTK 6 - 89 szt.,

MTK 8 - 176 szt.,

MTK 10 - 22 szt.,

MTK 12 - 5 szt. 

Polska firma PTH MATT działająca na rynku nieprzerwanie od 1982 roku i aktualnie należy do grona niewielu producentów wykonujących filtry częstotliwościowe i zwrotnice pracujące w zakresie pasma telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.  W przeciwieństwie do większości występujących na rynku nasze produkty podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu.

Oferowane produkty mogące znaleźć zastosowanie w wykonywanych przez Państwa instalacjach to: kilkaset typów filtrów częstotliwościowych, wiele rodzajów zwrotnic częstotliwościowych (diplexerów, triplexerów) i multimedialnych, gniazd abonenckich, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, separatorów, izolatorów i szereg innych wyrobów.

Dodatkowo zaopatrujemy instalatorów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również duży wybór kabli i przewodów. Prowadzimy także od ponad trzydziestu lat produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.