Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent filtrów i zwrotnic częstotliwościowych

Innowacyjność, funkcjonalność, jakość

Podział wg budowy

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Nowości, promocje, wyprzedaże

W Przedsiębiorstwie Techniczno – Handlowym „MATT” jakość produktów i troska o zadowolenie Klienta są jednymi z najważniejszych elementów polityki firmy. Jest ona wpisana w najważniejszy dokument Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, jakim jest POLITYKA JAKOŚCI.

System ISO 9001 został wdrożony w 2007 roku i  jest skutecznie odnawiany co rok, ostatnio zgodnie z najnowszą normą ISO 9001:2008. Przestrzeganie powyższych norm ISO, współpraca z przedsiębiorstwami zapewniającymi wysoką jakość usług, kontrola na każdym etapie produkcji oraz 100% kontrola wyrobów finalnych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Produkty wytwarzane przez nas – w przeciwieństwie do większości występujących na rynku – podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu. Sparwdzane są podstawowoe parametry każdego produktu, a nie tylko np. co dziesiątego czy setnego. To jest naszą silną stroną i przewagą nad konkurencją.

Firma nasza posiada własny Dział Konstrukcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt komputerowy i aparaturę pomiarową, a także w najnowsze systemy wspomagające projektowanie  - zarówno w dziedzinie elektroniki jak i mechaniki – dzięki czemu wytwarzane produkty spełniają najwyższe standardy oraz wymagania. Nasze wyroby posiadają często paramerty, które są osiągalne jedynie przez największych światowych producentów elementów biernych CATV. Nasze wyroby mogą konkurować z najlepszymi światowymi produktami. O jakości produktów świadczy też wielkość reklamacji, który wynosi poniżej 0,1%!

W trakcie procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie obowiązujące normy i zalecenia, od stycznia 2006 r. wdrożona została dyrektywa unijna w zakresie eliminowania z produktów substancji szkodliwych (RoHS).

Najlepszą metodą potwierdzić jakość produktów PTH MATT jest zakup  - początkowo chociażby jednej sztuki! – będziecie Państwo mile zaskoczeni i będziecie chcieli stosować produkty tylko PTH MATT.

Prosimy to zweryfikować!

Polska firma PTH MATT działająca na rynku nieprzerwanie od 1982 roku i aktualnie należy do grona niewielu producentów wykonujących filtry częstotliwościowe i zwrotnice pracujące w zakresie pasma telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.  W przeciwieństwie do większości występujących na rynku nasze produkty podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu.

Oferowane produkty mogące znaleźć zastosowanie w wykonywanych przez Państwa instalacjach to: kilkaset typów filtrów częstotliwościowych, wiele rodzajów zwrotnic częstotliwościowych (diplexerów, triplexerów) i multimedialnych, gniazd abonenckich, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, separatorów, izolatorów i szereg innych wyrobów.

Dodatkowo zaopatrujemy instalatorów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również duży wybór kabli i przewodów. Prowadzimy także od ponad trzydziestu lat produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.