Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent filtrów i zwrotnic częstotliwościowych

Indywidualna produkcja na zamówienie

Podział wg budowy

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Nowości, promocje, wyprzedaże

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „MATT jest producentem elementów biernych wykorzystywanych w sieciach telewizji kablowych. Produkowany seryjnie asortyment jest bardzo szeroki – kilkaset typów gniazd abonenckich RTV, RTV-SAT i RTV-DATA, wiele rodzajów zwrotnic multimedialnych, diplexerów, triplexerów, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, filtrów oraz szereg innych wyrobów.

W wyniku kilkudziesięcioletniej współpracy z wieloma firmami, sieciami TVK powstały produkty, które są niezbędne w sieciach kablowych. Tak więc produkowany asortyment powinien usatysfakcjonować zdecydowaną większość Odbiorców. Jeśli jednak wymagania Klienta odbiegają od standardowej oferty prezentowanej m.in. na niniejszej stronie, PTH MATT chętnie podejmie się opracowania nietypowych dla firmy dotąd wyrobów. Być może staną się wtedy one produktem standardowym, a jeśli nawet nie, to ważne będzie dla nas, że spełniliśmy oczekiwania Klienta. Ważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta, niż ewentualna satysfakcja finansowa będąca wynikiem działania realizacji zamówienia „na wymiar”, bowiem nigdy Klient nie pokrywa 100% poniesionych nakładów na opracowanie (rozkładane są one także na rzecz ewentualnych przyszłych zamówień od potencjalnych innych Klientów, co nie zawsze dochodzi do skutku). Zazwyczaj Klient pokrywa 50% tych kosztów, jeśli jednak jest to opracowanie wyrobu rokującego nadzieje na większą sprzedaż udział Klienta w opracowaniu może ulec znacznej redukcji.

W załączonym formularzu można podać wyjściowe parametry poszukiwanego produktu. Nasz Dział Konstrukcyjny skontaktuje się wtedy z Państwem w celu uszczegółowienia parametrów oraz ewentualnej jej weryfikacji.

Jeśli Państwo szukacie wysokiej jakości produktu mieszczącego się w zakresie naszej produkcji, zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą lub złożenie zapytania na nietypowe dla nas wyroby. To nic nie kosztuje, a może Państwo zyskają wartościowego dostawcę, my cennego Klienta, a w wyniku współpracy może powstać nowy produkt o wysokich parametrach i walorach użytkowych!


NOWE WARUNKI WYKONANIA PROTOTYPOWYCH FILTRÓW


W celu poprawy jakości wykonywanych usług PTH MATT zwraca się z prośbą do wszystkich klientów zainteresowanych wykonaniem prototypowych filtrów (których nie posiadamy w aktualnej ofercie) o wypełnienie dwóch poniższych formularzy. Ułatwi to nam współpracę i wyeliminuje ewentualne pomyłki.
Formularz prototypu.xls     

Pierwszym dokumentem jest formularz utworzony w programie Microsoft Excel. (UWAGA w celu poprawnej edycji dokumentu należy włączyć makra).
Założenia do filtru

Drugim dokumentem do wypełnienia jest plik w formacie pdf - umowa na wykonanie prototypu.

Wypełnienie powyższych dokumentów i przesłanie ich do PTH MATT (e-mail, fax, poczta itp.) jest warunkiem koniecznym, aby rozpocząć opracowywanie prototypów.

Dodatkowo można zapoznać się z zasadami oznaczania filtrów produkcji MATT.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – służymy pomocą.

 


ZAPRASZAMY!

Polska firma PTH MATT działająca na rynku nieprzerwanie od 1982 roku i aktualnie należy do grona niewielu producentów wykonujących filtry częstotliwościowe i zwrotnice pracujące w zakresie pasma telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.  W przeciwieństwie do większości występujących na rynku nasze produkty podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu.

Oferowane produkty mogące znaleźć zastosowanie w wykonywanych przez Państwa instalacjach to: kilkaset typów filtrów częstotliwościowych, wiele rodzajów zwrotnic częstotliwościowych (diplexerów, triplexerów) i multimedialnych, gniazd abonenckich, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, separatorów, izolatorów i szereg innych wyrobów.

Dodatkowo zaopatrujemy instalatorów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również duży wybór kabli i przewodów. Prowadzimy także od ponad trzydziestu lat produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.